STUDIO GAWLE - fotografia produktowa reklamowa

AKTUALNE PROMOCJE:Przy zamówieniu powyżej 1000 sztuk dowolnego produktu
NIE PŁACISZ ZA TRANSPORT!!!

.

Oferta

Dopasujemy scenografię i klimat sesji zdjęciowej, wyeksponujemy to co najważniejsze i najciekawsze w Twoim produkcie po to, by klient z widza stał się konsumentem, bo przecież to zdjęcie rozpoczyna sprzedaż.

Zapewnimy profesjonalny wizaż i dobierzemy modelki i modeli, przygotujemy wszystko, żebyś wyszedł od nas ZADOWOLONY!!!

Nasz team kreacyjny przedstawi projekty i po akceptacji projekt cyfrowy przełożymy na odpowiednie media począwszy od wizytówek, ulotek poprzez foldery, katalogi po wielkoformatowe realizacje na banerach, foliach, foliach OWV, tkaninach i siatkach mesh. Realizacje drukowane na papierze dla lepszego wyglądu możemy uszlachetnić foliami oraz lakierami.

Jako dystrybutor przedstawiamy najnowszą kolekcję odzieży reklamowej uznanej marki , zakupioną u nas odzież możemy dla Ciebie oznakować za pomocą:
haft komputerowy - jeden z najlepszych i najtrwalszych sposobów znakowania, nadaje się do prezentacji napisów, logotypów oraz obrazów, może być też wykorzystany do wytworzenia naszywek.

termotransfer FLEX & FLOCK - wytworzone przy tej metodzie oznakowania idealnie nadają się na mniejsze ilości odzieży. Przy tej metodzie istnieje możliwość personalizacji produkcji.

sitidruk - najpopularniejsza i jednocześnie najtańsza forma znakowania do zastosowania praktycznie na każdym materiale.

najnowszy katalog marki PROMOSTARS

Najnowsza kolekcja artykułów piśmienniczych, papierniczych oraz zapalniczek marek oraz

Gadżety reklamowe w przeróżnych odmianach, kolorach i rozmiarach, oznakujemy je odpowiednio tampodrukiem, sitodrukiem lub grawerem laserowym.

Pamięci USB w przeróżnych kształtach i pojemnościach oraz karty SD.

Gadżety reklamowe wszelkiej maści, rodzaju i koloru.

Dla potrzeb targowych oraz promocyjnych zaprojektujemy i wykonamy unikatowe słodycze - krówki, dropsy, lizaki, cukierki - wszystko, żeby jak najlepiej Twoje logo zapadło w pamięci Twoich przyszłych i obecnych klientów.

Smycze reklamowe są od dawna nieodzowynym gadżetem reklamowym, wykonamy je dla Ciebie w różnych rozmiarach i opcjach wykończenia.

Posiadasz zdjęcia na swoim komputerze, możesz je wydrukować, zrobić z nich rewelacyjne fotogadżety: fotokubki, fotokoszulki, fotokartki, fotokolandarze, fotoobrazy - przy zamówieniu prosimy wybrać: odbiór w punkcie STUDIO GAWLE, Krakowska 7, Dębica

zaufali nam: